Saténové povlečení LUXURY COLLECTION Vintage modré - 1x 200/200, 2x 70/90 | Kubešová-povlečení
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA

  1. Úvod
  2. POVLEČENÍ
  3. Saténové povlečení LUXURY COLLECTION Vintage modré - 1x 200/200, 2x 70/90

Saténové povlečení LUXURY COLLECTION Vintage modré - 1x 200/200, 2x 70/90

Povlečení bavlněný satén na francouzskou soupravu Luxury collection představuje kolekci velmi moderních a nadčasových desénů. Použitá tkanina je velmi... celý popis
Dostupnost
Dodání do 5 dnů
2 019 Kč
1 669 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:00000602-3
Výrobce:ČR
Materiál:100% bavlna - satén
Gramáž:145 g/m2
Zapínání:zip
Praní:60°C
Barva:modrá
Rozměr:200 x 200, 2ks 70 x 90 cm
Podobné produkty
    Saténový povlak LUXURY COLLECTION Vintage modrá - 1x 70/90
    240 Kč
    198 Kč bez DPH
    240 Kč
    198 Kč bez DPH
    ks
      Saténový povlak LUXURY COLLECTION Vintage modrá - 1x 70/50
      159 Kč
      131 Kč bez DPH
      159 Kč
      131 Kč bez DPH
      ks
        Saténový povlak LUXURY COLLECTION Vintage modrá - 1x 50/50
        129 Kč
        107 Kč bez DPH
        129 Kč
        107 Kč bez DPH
        ks
          Saténový povlak LUXURY COLLECTION Vintage modrá - 1x 40/40
          110 Kč
          91 Kč bez DPH
          110 Kč
          91 Kč bez DPH
          ks
          • Popis produktu
          • Saténové povlečení LUXURY COLLECTION Vintage modré - 1x 200/200, 2x 70/90
            Saténové povlečení LUXURY COLLECTION Vintage modré - 1x 200/200, 2x 70/90
            Dodání do 5 dnů
            2 019 Kč
            1 669 Kč bez DPH
          • ks
          Popis produktu

          Povlečení bavlněný satén na francouzskou soupravu

          Luxury collection představuje kolekci velmi moderních a nadčasových desénů. Použitá tkanina je velmi kvalitní a zároveň jemná. Saténové povlečení VINTAGE modrá působí díky květinovým ornamentům velmi noblesně.

          Složení povlečení: tkanina 100% bavlna - satén.
          Rozměr povlečení: 200x200cm, 2ks 70x90 cm.
          Teplota praní: 60°C, prát naruby.
          Francouzské povlečení není uprostřed sešité, je šité z jedné šíře látky.

          Luxury collection

          Představujeme Vám vysoce kvalitní kolekci bavlněného saténu, která vyniká nadčasovými vzory, ale také precizní a kvalitní konfekcí hotového povlečení. Povlečení z bavlněného saténu vyniká decentním leskem a působí velmi luxusně. V naší nabídce naleznete i širokou škálu dekoračních povlaků na polštáře, kterými dokonale sladíte celkový vzhled Vašeho lůžka.

          Vlastnosti materiálu

          Ložní povlečení je vyrobeno z bavlněné tkaniny atlasové vazby. Tkanina je charakteristická vysokou dostavou velmi jemných přízí, tedy pevnost tkaniny je zachována, ale právě díky husté dostavě tkaniny je povlečení hřejivé a velmi příjemné na omak. Na bavlněném saténu je desén daleko pestřejší a barvy na této tkaninové vazbě velmi vyniknou a to i díky mercerizaci. Mercerizace je úprava, která mění ledvinkovitý průřez bavlněného vlákna na kruhový. Tento tvar odráží lesk ze všech úhlů a barvy jsou tedy výrazné. 

          Zapínání u povlečení 

          Povlečení vyrábíme běžně se zipovým uzávěrem. Všitý zip patří dnes mezi vysoce žádané a to z důvodu velmi snadného převlékání lůžkovin. Zipový uzávěr s peckovým jezdcem, který nikterak nevyčnívá z povlečení. Zapínání povlečení je vyrobené s tzv. zámkem, kde není zip v plné šíři povlečení, ale je odšitý 10cm od kraje, rohy povlečení jsou tedy zpevněné.

          Údržba povlečení

          Před prvním použitím prosím povlečení vyperte. Rozměry povlečení uvádíme již po vysrážení, kde je nové povlečení vyrobeno s rozměrovou rezervou. Srážlivost bavlněných tkanin patří k běžným vlastnostem. Dodržujte prosím symboly údržby uvedené na textilní etiketě na výrobku. Nedoporučujeme ložní prádlo sušit v sušičce, ale pokud přesto chcete použít sušičku, zvolte delší program s nižší teplotou sušení. Určitě povlečení perte, sušte a žehlete naruby. Saténové bavlněné povlečení má snadno žehlivou úpravu, tedy se nemačká jako klasické hladké bavlněné povlečení a jeho žehlení je daleko snadnější. 

          Původ výrobku

          Ložní povlečení je vyrobené v ČR.

          Novinky, informace a slevy přímo do vašeho e-mailu
          Nechte si posílat náš občasník e-mailem. Zpravodaj posíláme 1-2 krát za měsíc.

          Kamenný obchod a výdejní místo:

          NORMA Litvínovice - České Budějovice

          Otevírací doba:
          pondělí a středa od 9 do 17 hod.
                úterý, čtvrtek a pátek od 9 do 14 hod.
          sobota a neděle zavřeno

          © 2022 Kubešová povlečení
          Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz